Warning: opendir(zdjecia) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/sport/public_html/rand_image.inc on line 12

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/sport/public_html/rand_image.inc on line 14

Program

Organizatorzy

  • Zarząd Infrastruktury Sportowej
    w Krakowie
    ul. W. Sławka 10, 30-633 Kraków
    tel. (012) 616 63 00

Patroni Medialni

Sponsorzy


Losowe zdjęcie

Zdjęcie losowe
zobacz galerię
W dniach 12-14 czerwca 2009 roku na terenach rekreacyjno-sportowych Klubu Sportowego „Wanda” przy ul. Bulwarowej w Nowej Hucie rozegrany zostanie II Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Rozgrywki wpisane zostały w program obchodów 60-lecia Nowej Huty. Celem imprezy jest zachęcenie mieszkańców Krakowa do aktywnego wypoczynku oraz promocja Nowej Huty i Krakowa.
Na sportową rywalizację serdecznie zapraszają: Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa, Porozumienie Dzielnic Nowohuckich, Zarząd Infrastruktury Sportowej

Aktualności


Słońce uśmiechnęło się do siatkarzy

14.06.2009 | Autor: ZIS

W promieniach słońca odbyły się w niedzielę decydujące mecze II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Zwycięzcami turnieju, na piaszczystych boiskach ośrodka sportowo-rekreacyjnego nad Zalewem Nowohuckim zostali Grzegorz Klimek i Rafał Szternel, którzy pokonali w finałe Michała Kądziołę i Jakuba Szałankiewicza 2-1 (17-21, 21-16, 15-11). Triumfatorzy odebrali trofeum z rąk prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Czytaj więcej

Fortuna kołem się toczy

14.06.2009 | Autor: ZIS

Daniel i Wojciech Plińscy - fot. G.Nosiadek (ZIS)

Choć już w pierwszym meczu turnieju głównego Daniel i Wojciech Plińscy, grający w II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa z „dziką kartą" doznali porażki w trzysetowym spotkaniu z Emilem Siewiorkiem i Jakubem Łomaczem zachowali szanse na końcowe zwycięstwo. Dziś od godz. 10:00 nad Zalewem Nowohuckim - decydujące rozstrzygnięcia.

Czytaj więcej

Daniel Pliński: - Znam swój charakter, będę chciał wygrać jak najwięcej spotkań

13.06.2009 | Autor: ZIS

Daniel i Wojciech Plińscy - fot. G.Nosiadek (ZIS)

Do Krakowa Daniel Pliński - gość specjalny II Grand Prix Poolski w Siatkówce Plazówej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, wicemistrz świata, dwukrotny mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski w siatkówce halowej - przyjechał z żoną Martą i córką Julią. W piątek przemierzyli pociągiem kilkaset kilometrów znad morza, znany i popularny zawodnik pochodzi z Pucka. W sobotę Daniel Pliński w parze z bratem Wojciechem wystartował w turnieju głównym - z „dziką kartą", przyznaną na wniosek organizatorów: Gminy Miejskej Kraków, Zartządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie i KS Wanda przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Czytaj więcej

Do zmroku o awans - aż 41 zespołów w eliminacjach II Grand Prix Polski

12.06.2009 | Autor: ZIS

Zainteresowanie zawodników udziałem w II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W eliminacjach, które rozpoczęły się w piątkowy poranek, 12 czerwca wystartowało aż 41 zespolów. Choć zmagania na 2 boiskach nad Zalewem Nowohuckim toczyły się do zmroku, dopiero dwie pary: Emil Siewiorek/Jakub Łomacz i Artur Bagiński/Michał Matyja zapewniły sobie awans do turnieju głównego, pozostałe sześć poznamy w sobotę przed południem.

Czytaj więcej

Już w ten weekend II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej

10.06.2009 | Autor: ZIS

W piątek, 12 czerwca rozpoczyna się II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Startuje w nim wicemistrz świata w siatkówce halowej Daniel Pliński w parze ze swoim bratem Wojciechem. Z krajowej czołówki tej olimpijskiej dyscypliny sportu zabraknie jedynie Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudela z powodu kontuzji Fijałka, której doznał kilka dni temu podczas Austrian Masters w Baden.

Czytaj więcej

Rywalizacja z Danielem Plińskim wyzwaniem dla reprezentantów Polski

1.06.2009 | Autor: ZIS

Od 12 do 14 czerwca zostanie rozegrane nad Zalewem Nowohuckim przy ulicy Bulwarowej II Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, prof. dr. hab. Jacka Majchrowskiego. Gościem specjalnym turnieju będzie Daniel Pliński - wicemistrz świata w siatkówce halowej, tegoroczny mistrz Polski z PGE Skrą Bełchatów, w latach 2002-04 mistrz kraju w... siatkówce plażowej.

Czytaj więcej

Zgłoszenia z rozstawienia do 9.06 (WTOREK) do godz. 14:00

1.06.2009 | Autor: ZIS

Tylko do 9 czerwca 2009 roku, to jest do wtorku, do godziny 14:00 można zgłaszać swoje zespoły do rozgrywek turniejowych z rozstawienia. Zgłoszenia należy dokonać w biurze Polskiego Związku Piłki Siatkowej (PZPS), na numer faksu (0 22) 440 83 43 lub e-mailowo osyropiatko@pzps.pl
Zawodnicy chcący wziąć udział w eliminacjach mogą zgłaszać się nawet w dniu rozpoczęcia Zawodów tj. 12.06.2009 o godzinie 8:00 do biura sędziowskiego.

Czytaj więcej

Daniel Pliński wystąpi w Nowej Hucie

26.05.2009 | Autor: ZIS

Wicemistrz świata w siatkówce halowej z 2006 roku Daniel Pliński zagra w II Grand Prix Siatkówki Plażowej Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, organizowanym od 12 do 14 czerwca nad nowohuckim zalewem przy ulicy Bulwarowej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej i KS Wanda. Ta wiadomość ucieszy na pewno miłośników sportu w podwawelskim grodzie, a szczególnie kibiców sympatycznego zawodnika - rodem z Pucka. (fot. Plus GSM)

Czytaj więcej

Mistrzowie Europy w siatkówce plażowej zagrają nad Nowohuckim Zalewem

21.05.2009 | Autor: ZIS

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel - mistrzowie Europy do lat 23 - będą gwiazdami II Grand Prix - ogólnopolskiego turnieju siatkówki plażowej, który od 12 do 14 czerwca zostanie rozegrany w Krakowie nad Nowohuckim Zalewem przy ulicy Bulwarowej. Dogodny dla całej krajowej czołówki termin imprezy sprawia, że do udziału w imprezie, organizowanej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej i KS Wanda, zgłoszą się i wszyscy najlepsi w rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Czytaj więcej